بهترین گجت های سلامت 2019

شما چه فردی باشید که مقداری نگران سلامتیتان هستید ، چه یک ورزشکار حرفه ای باشید و یا به دنبال چیزی باشید که با کمک آن بتوانید به اندام مورد علاقه تان دست یابید ، ما برای شما لیستی از گجت هایی که میتوانید با کمک آن ها به اهدافتان دست یابید و حس خوبی را در سال پیش رویتان داشته باشید تهیه کرده ایم .

بهترین گجت های سلامت 2019

شما چه فردی باشید که مقداری نگران سلامتیتان هستید ، چه یک ورزشکار حرفه ای باشید و یا به دنبال چیزی باشید که با کمک آن بتوانید به اندام مورد علاقه تان دست یابید ، ما برای شما لیستی از گجت هایی که میتوانید با کمک آن ها به اهدافتان دست یابید و حس خوبی را در سال پیش رویتان داشته باشید تهیه کرده ایم .

اینجا بهترین گجت های 2019 بدون ترتیب خاصی برای شما آورده شده است . و فقط به عنوان یک نکته ، این موارد شامل ساعت های هوشمند و پیگیری کننده های سلامت نیست بلکه شامل ابزارهایی است که با شیوه هایی متفاوت از پیگیری کننده های سلامت به بهبود وضعیت سلامت و تندرستی می پردازد .

BeWellConnect MyTens

BeWellConnect MyTens یک وسیله ی بی سیم تحریک الکتریکی است که شما می توانید آن را بپوشید و از این طریق مانع گرفتگی عضلاتتان شوید و هر زمان که نیاز داشته باشید موقتا از درد و ناراحتی رهایی یابید . این وسیله دارای دو الکترود با پدهایی است که به پوست شما می چسبند و به این طریق وسیله در محل خود نگه داشته می شود و پیغام هایی به نرم افزار MyTens که بر روی تلفن همراه هوشمند شما نصب شده می فرستد . نرم افزار اختصاصی به شما کمک می کند بین 19 تنظیمات را انتخاب کنید و مکان های الکترود را برای ناحیه های خاص دردتان به شما پیشنهاد می دهد . وسیله را روشن کنید و جریان الکتریکی بین الکترودها برقرار می شود ، این جریان ها بر اساس تنظیماتی که شما انتخاب می کنید به بافت عضلات یا اعصاب می روند .

همانطور که اسم این نرم افزار نشان می دهد ، MyTens از تکنولوژی TENS برای تحریک الکتریکی اعصاب زیر پوست استفاده می کند که این بدین معناست که ولتاژ بیش از حدی که در گیرنده های درد ایجاد شده است را کم می کند که این دقیقا عمل عکس با تحریک الکتریکی عضلانی ( EMS ) است . گیرنده های درد کندتر از گیرنده های لمس پاسخ می دهند ، پس وقتی شما آسیب می بینید ، زمان کوتاهی بین لحظه ی آسیب دیدن شما و احساس درد وجود دارد . کاری که  BeWellConnect MyTens انجام می دهد این است که به صورت الکتریکی حس لمس شما را تحریک می کند ، پس شما درد را آن طور که بدون این تحریک ممکن بود حس کنید ، حس نخواهید کرد .

SixPad EMS abs belt

وسیله هایی مثل “abs toning belts” سابقه و عملکرد خوبی در دهه های اخیر نداشته اند ، با این حال Sixpad یک چیز متفاوت را ارائه می دهد که هدف آن دادن عضلاتی شش تکه به شما نیست . بله ، برند ، کریستیانو رونالدو را در پوستر تبلیغاتی خود نمایش می دهد  ، اما همه ی ما می دانیم که او این شکل از عضلات خود را با استفاده از این وسیله به دست نیاورده است .

حال آنکه از Sixpad باید به عنوان یک وسیله ی کمکی استفاده شود اگر شما به دنبال راهی آسان برای رسیدن به آن هستید بدون این که تلاش کنید، عجیب نیست که شما نا امید خواهید شد . به طور علمی اثبات شده است تکنولوژی که این وسیله استفاده می کند قدرت و میزان تهویه بدن را افزایش می دهد . همچنین می توان از این وسیله برای درمان های فیزیکی در ورزش جهت جلوگیری از آسیب ها و و بازتوانی استفاده کرد .

Withings Thermo

زمانی که شما تب دارید دما ، فاکتوری است که می توتند به شما بگوید شدت بیماریتان چقدر است

درست زمانی که ممکن بود شما فکر کنید هیچ وسیله ای نمیتواند در این حیطه ساخته شود ، Witlings دماسنج هایی را ساخت که به شما توانایی پیگیری و کنترل روند تب را می دهند . و مثل مقیاس های قلب ، دماسنج دیجیتال به حساب سلامت Witlings شما از طریق نرم افزار متصل می شود و حساب دماهای بدن شما در هر بار را نگه می دارد .

و با 16 سنسور مادون قرمز که از  4000 واحد اندازه گیری استفاده می کنند، دقت این وسیله ، بازی را برای هر کسی که اغلب بیمار می شود عوض می کند .

PainPod

PainPod یک وسیله ی پوشیدنی است که ظاهرا می تواند جایگزین مسکن ها شود. اگر شما کسی را در زندگیتان دارید که هر نوعی از درد های مزمن را دارد ، احتمالا شکایت و ناله ی آن ها از درد را شنیده اید . خبر خوب این است که ، شما می توانید به شکایت آن ها از درد با PainPod خاتمه دهید ، یک گجت پوشیدنی کاملا جدید که بدون هیچ گونه مداخلات دارویی می تواند جایگزین مسکن ها شود .

PainPod در لیست FDA قرار دارد و مدعی ” تغییر شکل داروها از این گونه ای که می شناسیم ” است . این گجت با در کنار هم قرار گرفتن جریان های کوچک و تکنولوژی زیست پزشکی ساخته شده است و سازندگان آن ادعا می کنند که این تکنولوژی تا به حال در هیچ ابزار دیگری به کار گرفته نشده است . این تکنولوژی بیوالکتریکی قادر است فعالیت های اعصاب محیطی و سیستم بدن ما در رابطه با اینکه چگونه بدن ، درد  را مدیریت می کند و روند و سرعت بهبود درد را الگوبرداری و ضبط کند . فقط لازم است شما آن را به ناحیه ای از بدنتان که درد دارد متصل کنید و این گجم به نحوی جادویی شروع به کار می کند و درد شما را بهبود می بخشد .

دکتررضااسدی

پزشک، متخصص اپیدمیولوژی، پژوهشگر بین المللی، استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مشاور سازمان بهداشت جهانی. او سابقه تدریس در زمینه نگارش علمی از 10 سال گذشته دارد و شیوه آموزشی او بسیار آسان و روان است. - شاخص h براساس اسکوپوس: 22 - تعداد مقالات نمایه شده ISI تا سال 1398: 35

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

واقعیت افزوده و جراحی

د جولای 2 , 2018
همانطور که فناوری های دسترسی به داده ها تاکنون بسیار پیشرفت کرده اند ، گام بعدی ارائه اطلاعات بیمار در زمان واقعی، به جراحان است که می توانند از آن ها در روند های درمانی ساده یا پیچیده استفاده کنند .

سردبیر

دکتر رضا اسدی

من یکی از بزرگترین اهداف همیشگی ام، ترویج شیوه زندگی سالم بوده است. این کار را با آموزش سلامت به بیمارانم آغاز کردم و سپس در فضای مجازی آن را توسعه دادم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است