آس بودن را تجربه کنید

کسب درآمد نمایید

با ثبت نام هر فراگیر در درس خود، کسب درآمد نمایید. درآمد درس ها به طور ماهانه به حساب شما پرداخت می گردد. به همین سادگی

الهام بخش فراگیران خود باشید

به فراگیران خود کمک کنید که مهارت های خود را توسعه دهند، کسب و کار خود را بهبود ببخشند و با کمک دانش و تجربه شما، ارتقا پیدا کنند.

به باشگاه آس بپیوندید

با عضویت در باشگاه مدرسین آکادمی آنلاین سلامت از مزایای حضور در اولین و بزرگترین جامعه مجازی آموزشی سلامت بهره مند شوید.

راه خود را آغاز کنید

1) درس خود را طراحی کنید

2) محتوای خود را فیلم برداری کنید

3) جامعه فراگیران خود را بسازید

 برای ایجاد یک برنامه آموزشی آنلاین ابتدا باید سرفصل ها مشخص شوند. هر سرفصل می تواند شامل صفحات داخلی باشد. این صفحات در واقع محتواهای آموزشی هستند که در قالب صفحات وب در زیر هم ارائه می شوند. این محتواها می توانند انواع مختلفی از جمله متن و تصویر، پادکست (فایل صوتی)، فایل و ویدیو باشند. که انتخاب هرکدام بستگی به امکانات تولید محتوای استاد و همچنین عنوان مطلب دارد. پس پیش از شروع تولید محتوا در درس آنلاین خود، باید ساختار درس را طراحی نمایید. در ساختار هر درس الکترونیکی ابتدا یک سری اهداف یادگیری تعریف می شوند. سپس سرفصل ها برای نیل به اهداف گفته شده طراحی می گردند.

مرحله بعدی آموزش مجازی تولید محتوا است که همانطور که گفته شد، انواع مختلفی دارد. این روزها یکی از آسان ترین شیوه های تولید محتوا، تولید محتوای ویدیویی است که به راحتی حتی با دوربین تلفن های همراه هوشمند هم قابل تهیه است. البته برای تهیه محتوای آموزشی ویدیو، توجه به یک سری نکات فنی از جمله نور، صدا و کیفیت تصویر از اهمیت شایانی برخوردار است. مدرسین آس می توانند یک نمونه محتوای آزمایشی خود را برای ما بفرستند تا مورد ارزیابی کیفی قرار گیرد. همچنین یک درس مخصوص مدرسین طراحی شده است که مدرسین می توانند پیش از شروع به آموزش مجازی در آن به صورت رایگان شرکت نمایند.

در مرحله نهایی یک استاد موفق در فضای مجازی صرفا کسی نیست که محتوای آموزشی الکترونیکی خوبی تهیه کرده است. بلکه نکته مهم تر این است که بتواند جامعه فراگیران خود را شکل بدهد. این به معنی ساختن یک ارتباط موثر و متقابل با فراگیران درس های خود است. در چنین شرایطی است که فراگیران به تدریس آنلاین ارائه شده علاقه مند شده و آن را تبلیغ و ترویج می کنند. پس برای مدرس آنلاین موفق بودن باید با فراگیران ارتباط برقرار کرده و آنان را تحت تاثیر قرار داد. برای این امر مهم است که مدرسین آس از طریق شبکه های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی داخل خود درس ها با فراگیران در ارتباط باشند. این راههای ارتباطی داخل درس شامل اتاق های گفتگو، آزمون های آنلاین و پیام خصوصی به کاربران هستند. همچنین مدرسین می توانند مسیر یادگیری فراگیران را نیز رهگیری کنند.

هم اکنون به آس بپیوندید و اولین درس خود را ایجاد کنید

بسیار آسان و سریع مدرس آنلاین شوید و کسب درآمد از منزل را شروع کنید.

سردبیر

دکتر رضا اسدی

من یکی از بزرگترین اهداف همیشگی ام، ترویج شیوه زندگی سالم بوده است. این کار را با آموزش سلامت به بیمارانم آغاز کردم و سپس در فضای مجازی آن را توسعه دادم.

دسترسی سریع